Shokon ‘Paloma’, heq dorë nga burrat, zbulon lidhjen e dashurisë me një grua (Foto)

Aktorja e njohur Silvia Navaro, ka lënë në shok ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar se është në një lidhje dashurie me një grua, të identifikuar si Kar Fenton. Krah fotove ajo ka prezantuar partneren e saj dhe ka theksuar se duhen.

Kjo shpallje ka ngjallur reagiume nga më të ndryshmet. Aktorja 41 vjeç are ka një djalënga lidhja e saj m e Gerardo Casanova.  Lidhja e tyre filloi në vitin 2012. Ndërkohë ajo kishte një romancë me Fernando Alonson nga viti 2007 deri në 2010.

 

SHPËRNDAJE