Shpërthen Aurela Hoxha, tregon edhe një herë trupin bombastik!

Aurela hoxha, ka thyer rrjetin me foton e fundit që ka publikuar.

Ajo së fundi ka ndarë në faqen e saj një foto nga viti i kaluar ku shfaqet e veshur vetëm në bikini. Duke vë kështu në pah linjat e saj tërheqës dhe tejet seksi, duke provokuar fansat që ajo ka në këtë rrjetë social.

Ajo në këtë foto la shënimin:

“Në të njejtën kohë, vitin e kaluar”