‘Shpërthen’ Cavani, shënon super-gol

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Rennes dhe Paris SG.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Parisit e ka shënuar Cavani në minutën e 36’të të takimit.

Rezultati aktuali i takimit është 1:0 në favor të PSG0së.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE