Shqipëria e pandalshme, Hysaj nuk i fal islandezët

Vjen goli i tretë në takimin Shqipëri – Islandë.

Golin e tretë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Shqipërisë e ka shënuar, Hysaj në minutën e 52’të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE