Shqiptarja u ‘vë flakën’ rrjeteve sociale!

Kejvina Kthella është velina e emisionit të Ermal Mamaqit, “Xing me Ermalin”.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe mjaftë seksi, shkruan ORAvip.

Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka ‘shokuar’ ndjekësit e saj, duke publikuar një pamje ku shihet e zhveshur.

E për të mbuluar gjoksin ajo ka përdorur vetëm një emoji.

SHPËRNDAJE