Shtatëzania nuk i la lënë “shenjë” Lindës, tregon muskujt e barkut

Ajo ka shpalosur trupin e saj përfekt.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Linda Halimi ka kohë të gjatë që po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Për të qëndurar afër atyre që e duan, Linda po tregohet shumë aktive në rrjetin sociale Instagram ku publikon fotografi të ndyrshme.

E së fundmi, Linda ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi në të cilën shfaqet provokative, përmes të cilës ka vë në pah linjat e saj perfekte.

Linda dhe bashkëshorit i saj Davon Edwards më 11 mars të këtij viti janë bërë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Kaimana. Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i artistes është “Murda”, i cili është publikuar në gusht të 2018.

SHPËRNDAJE