Shumë e sikletosur, Teuta mezi tregon emrin e të dashurit të parë

Aktorja Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’.

Në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ ajo u pyet disa pyetje interesante.

Por pyetja e cila mori gjithë vëmendjen gjatë intervistës ishte ‘Thuaje emrin e të dashurit tënd të parë’?

Meqenëse është vegane dhe mish, qumësht e vezë nuk konsumon, ajo vështirë se do hante diçka nga tavolina e ushqimeve.

Teuta përgjigjet madje e thotë edhe emrin e të dashurit të saj të parë icili ishte Noki.

Shikojeni videon për të parë reagimin e aktores:

SHPËRNDAJE