Shyhretja dhe Engji me grimin dhe frizurën më të bukur ndonjëherë, po duken si ‘kukulla’

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë tani dy ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore.

Ato tani janë dy ndër këngëtaret më të kërkuara në pothuajse çdo festë familjare Brenda dhe jashtë Kosovës.

Ndonëse janë shumë të përkushtuara në profesion, ato janë tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikojnë foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.

E në një foto që e ka postuar Engji së fundmi, shihet ajo dhe nëna e saj, e që të dyja po duken aq bukur dhe nuk dihet që janë nënë e bijë./ORAinfo

SHPËRNDAJE