Shyhretja dhe Engji sjellin këngën për ‘Ҫikat e Hasretit’, si gjithmonë shkëlqejnë më pamjen

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo bashkë me Engjin realizuan këngën e tyre më të re “Ҫikat e Hasretit”.

Më poshtë mund dëgjoni këngën e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE