Si asnjëherë më parë, modelja ruse “ngre” temperaturat me foton në të brendshme

Modelja ruse ka marrë gjithë vëmendjen.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko, njihet për pozat provokative.

Ajo madje konsiderohet si rivalja më e fortë e Kim Kardashian.

Anastasia posedon forma të përkryera trupore të cilat i ka ‘armë’ të fortë dhe i zbulon sa herë që publikon diçka në rrjete sociale.

Tani e ka publikuar një foto nga karantina dhe duket e ‘zjarrtë’ në të brendshme.

Modelja ka marrë gjithë vëmendjen si asnjëherë më parë.

SHPËRNDAJE