Si do të jetë moti nesër dhe ditëve në vijim?

Parashikimi i motit.

Datat:

14.10-15.10 – Shumë ngrohtë, kthjellët dhe me diell. Orëve të mëngjesit në ultësira mundësi për mjegull/mjegullinë.

16.10-18.10 – Ngrohtë, kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 8C deri në 10C, e maksimalet nga 24C deri në 26C.

Do të fryejë erë e lehtë nga kryesisht nga krahu jugor 1-3m/s.

Shtypja atmosferike pasi është rritur lartë mbi vlera normale, gradualisht do të filloj të zbres afër këtyre vlerave.

SHPËRNDAJE