Si kurrë më parë, Leonora provokon në fotot e fundit

Gjithmonë është vlerësuar për stilin e saj unik dhe pa e tepruar me eksperimente.

Por, kësaj radhe, siç duket, Leonora Jakupi ka ‘dal’ pak prej vetës dhe stilit që e identifikon, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy fotografi, të bëra gjatë lojës në “Shiko kush luan”.

Sytë shkojnë te gjoksi i saj, pasi, këngëtarja provokoi si kurrë më parë, duke ekspozuar pak gjoksin.

Ja fotot