Sjellja gjentile e Ramiz Lladrovcit për Valdete Idrizin

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci , është treguar gjentelmen gjatë Konventës së PDK-së.

Pas fjalës që ka mbajtur ish-kandidatja e PDK-së për kryetare të Mitrovicës, Valdete Idrizi, Lladrovci është ofruar pranë foltores duke ia dhënë dorën Idrizit dhe pastaj e ka shoqëruar atë për pak hapa.

Lladorvci është njëri nga politikanët e Kosovës që njihet për veprimet e tij të veçanta dhe pa komplekse.

SHPËRNDAJE