Skena të nxehta dhe fjalë të pista, publikohet videoklipi i ri i Fjolla Morinës

Këngëtarja shumë e komentuar në media e rrjete sociale, Fjolla Morina ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull “Fustani” në bashkëpunim me Manin.

Fjolla shfaqet në skena të nxehta në klip dhe në një moment përdor edhe fjalë të pista.

Kënga është pëlqyer shumë dhe pamja e Fjollës në klip nuk ka mbetur pa u komentuar pasi këngëtarja si gjithmonë ka goditur me veshjen super moderne.

Në një pjesë të klipi Fjolla shfaqet me tanga duke treguar kështu të pasmet bombastike.
Ndiqni videoklipin më poshtë.

SHPËRNDAJE