Soni na prezanton me të dashurin, shfaqet e përqafuar me të

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Soni është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën na prezanton me të dashurin e ri.

SHPËRNDAJE