Sonte ishte Nata e Madhe, shikoni ҫfarë bëri kunata e Motrave Mustafa

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte përmes një postimi, Medina ka uruar të gjithë myslimanët për Natën e Madhe të Beratit.

SHPËRNDAJE