Sonte meçi i madh mes shqiptarit dhe serbit, ja ku mund ta shikoni

Muharrem Hasani do të ndeshet me boksierin serb, Zoran Radic nesër në afërsi të Zyrihut.Katër herë kampioni i botës, Muharrem Hasani do të ‘luftojë’ me Radic nga ora 23:00.

Muharrem Hasani do të rikthehet për ndeshjen e parë pas dy vitesh pauzë sportin e Thai Kik Boksit

Hasani në karrierën e tij ka zhvilluar 55 meçe, ku numëron 50 fitore (27 K.O) dhe 5 humbje.Ndeshja do të transmetohet në ‘ALBANIAN FIGHT MAGAZINE’, shkruan gazetablic.

SHPËRNDAJE