Sot nuk flasin, por shikoni se si festonin së bashku dikur Tuna dhe Nora

Dy këngëtarët Tuna dhe Nora ka kohë që nuk kanë raporte të mira me njëra tjetrën, shkruan GazetaBlic.

Por si për çudi të dyja u martuan për dy vellëzerit Berisha, Patrisin dhe Robertin.

Përpara se marrëdhëniet mes tyre të prisheshin, ato shiheshin shpesh në shoqërinë e njëra- tjetrës, si dy mikesha të vërteta.

Madje kanë edhe foto së bashku.

Pasi që jemi tek festa e Halloween-it, vite me parë dy bukuroshet e estradës e kanë festuar së bashku këtë festë, ndërsa sot as që komunikojnë me njëra=tjetrën.

Shikojeni imazhin me poshtë:

/GazetaBlic/