Stuhisë së furishme nuk i shpëton as Prishtina

Pasditja e së shtunës pothuajse në të gjithë territorin e vendit është shoqëruar me reshje të mëdha shiu e erëra të forta.

Përveç Mitrovicës e Vushtrrisë, edhe Prishtina është përfshirë nga erëra të forta dhe reshje të mëdha shiu.

Meteorologët gjatë ditës së djeshme kishin paralajmëruar rënie të temperaturave dhe reshje të mëdha shiu.

SHPËRNDAJE