Suita ku Messi dhe Antonella e kaluan natën e parë të martesës (Foto)

Dasma e Lionel Messit dhe Antonella Roccuzzos, ishte tema kryesore mbrëmë në Argjentinë.

Pas ceremonisë së dasmës ku janë të ftuar rreth 250 persona, është koha për natën e parë të martesës për Messin dhe Antonellan.

Por, shtrohet pyetja se ku e kaluan çifti natën e parë?

Çifti ka zgjedhur një suitë presidenciale në një hotel në qendër të qytetit, për të kaluar orët e para si burrë e grua.

Vendi i rezervuar për Messin, ka 134 metra katrorë, ku përfshihen të gjitha.

 

SHPËRNDAJE