Sulmoi fizikisht babain, arrestohet i riu

Një person i komunitetit egjiptian është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur babain e tij.

Nuk raportohet për të lënduar.

Policia raporton se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

SHPËRNDAJE