17.6 C
Mitrovice, XK
8 July, 2020

Super, super seksi! Askush s’e ka trupin më fantastik se kjo bukuroshe...

Super, super seksi! Askush s’e ka trupin më fantastik se kjo bukuroshe e Instagramit

Sofia Jamora po vazhdon ta shijojë një verë fantastike, dhe t’i qerasë ndjekësit me fotografi përvëluese nga pushimet.
Pasi qëndroi disa ditë në bregdetin italian, bukuroshja amerikane shkoi për t’u larë e për t’u rrezitur në Greqi.

Në të dy vendet, ajo realizoi disa foto marramendëse, duke treguar trupin super, super seksi.

Në Greqi, ajo madje ka pozuar edhe duke u larë cullak në det. /Express/

SHPËRNDAJE