Tuesday, March 2, 2021
Home Tags 2

Tag: 2

Përplasja mes deputetëve: Ambulanca ka arritur në Kuvend

Një makinë e ndihmës së shpejtë është parë brenda oborrit të Kuvendit të Kosovës, derisa disa mjekë të janë parë teksa janë futur...

Përplasja e Kujtim Shalës me Gazmend Gjyshincën e VV’së, flet Time...

Kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme, Time Kadrijaj ka folur lidhur me përplasjen që ka ndodhur sot në Kuvend të Kosovës në mes...

Rrahen Kujtim Shala i LDK-së dhe Gazmend Gjyshinca i VV-së?

Një incident ka ndodhur pas mbledhjes së Komisionit për Punë të Jashtme. Disa burime kanë bërë të ditur se pas kësaj mbledhje, deputeti i LVV’së,...

Kryetari i parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, shtrohet në...

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi është shtruar të premten në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, por nuk është bërë...

Eskalon sërish COVID-19 në Mitrovicë, 16 raste të reja

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë vdekur 6 persona nga COVID-19, ndërsa janë regjistruar edhe 132 të infektuar të rinj, ka njoftuar...

Vdes zyrtari i LDK-së në Mitrovicë, tronditet dega

Kryetari i LDK-së në Mitrovicë, Safet Kamberi, përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se ka vdekur zyrtari i LDK-së Salih Preteni....

Deputeti LDK-së më parë ishte përleshur edhe me një koleg të...

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj, ka qenë ai që ka dalë në foltore dhe është përplasur me kryetaren e Kuvendit, Vjosa Osmani. Kjo pasiqë Osmani...

Ky është deputeti i LDK-së që iu vërsul Vjosa Osmanit

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj i është vërsulur kryetares së kuvendit, Vjosa Osmanit. Akoma nuk dihen arsyet, por ai shkoi tek foltorja e më pas...

Vetëvendosje nuk voton rishikimin e buxhetit

Lëvizja Vetëvendosje nuk do të përkrahë rishikimin e buxhetit nga qeveria Hoti. Deputeti Hekuran Murati në seancën e sotme plenare adresoi kritika të ashpra ndaj...

Drejtori i RTK-së rezulton pozitiv në COVD-19

Drejtori i RTK-së, Ngadhnjim Kastrati, ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton Gazeta Express. Kastrati ka shkruar në Facebook se sot...

Të Fundit

Më të lexuarat