Friday, February 26, 2021
Home Tags Agim Bahtiri

Tag: Agim Bahtiri

Bahtiri: Ne veç po e realizojmë planin për Mitrovicën, Kadri Veseli...

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se plani i Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli – ‘Për një Mitrovicë të re’, është një paraqitje...

Bahtiri i reagon Veselit: Publikoje projektin se si e ke ndarë...

Pas publikimit të një lajmi në RTK se Kadri Veseli e ka përgatitur një projekt për “Mitrovicën e re”, ku sipas televizionit publik thuhet...

Bahtiri organizon tryezë me partitë për kundërshtimin e tendencave për ndarjen...

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, për të hënën ka organizuar një tryezë me partitë politike dhe përfaqësuesit e shoqërisë civile, ku do të...

Zbulohet arsyeja pse Rakiq nuk po e hap urën

Të parët e Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri dhe Faruk Mujka, kanë thënë se nuk do të ketë negocim për çështjen e kufirit të...

Bahtiri e Tahiri me reagim të përbashkët, kërkojnë nga PDK-ja që...

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe kryetari i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, nëpërmjet një reagim të përbashkët kanë shprehur shqetësimin lidhur...

Pas zhvillimeve të fundit, Behgjet Pacolli e autorizon Agim Bahtirin të...

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, sot e ka autorizuar zëvendësin e tij dhe njëherësh kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtiri, që të merret me udhëheqjen...

Kryetari Bahtiri dënon ashpër thyerjen dhe zjarrvënien në Qendrën e Mjekësisë...

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri dënon ashpër thyerjen dhe zjarrvënien në Qendrën e Mjekësisë Familjare dhe në paralelen e shkollës "Azis...

Në Mitrovicë gjendja e vërshimeve është nën kontroll

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i shoqëruar me bashkëpunëtorët e tij, kanë vizituar gjatë ditës vendet e vërshuara nga lumi Sitnica për...

Përfaqësues të mediave zvicerane dhe botërore nga Gjeneva (APES) takuan kryetarin...

Shoqata e Gazetarëve të huaj në Zvicer dhe Liechtenstein-APES (Association de la Presse Étrangère en Suisse et au Liechtenstein) me seli ne Gjenevë në...

Ambasadori i Britanisë së Madhe përgëzon Agim Bahtirin për mandatin e...

KOMUNIKATË Kryetari Bahtiri ka mirëpritur Ambasadorin e Britanisë së Madhe, O’Connell Kryetari i komunës, Agim Bahtiri, ka pritur të enjten në një takim...

Të Fundit

Më të lexuarat