6 C
Mitrovice, XK
9 December, 2019
Etiketimet Agim Bahtiri

Etiketim: Agim Bahtiri

Bekim Jashari zgjidhet kryesues i Bordi i AZHRV

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ai i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri dhe kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari kanë marrë pjesë në...

Kryetari Bahtiri dënon vrasjen e Ivanoviqit, kërkon nga ministri Sefaj që...

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, e ka dënuar vrasjen e politikanit serbë Oliver Ivanoviq, me ç’rast ka kërkuar nga organet e rendit...

Agim Bahtiri pjesëmarrës në tubimin e Vetëvendosjes në Mitrovicë

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka qenë mysafir i një organizimi të Lëvizjes Vetëvendosje në këtë qytet. Aty Albin Kurti – kandidati për kryetar të...

Këta janë 14 drejtorët e emëruar nga Agim Bahtiri, 10 prej...

Kryetari i rizgjedhur i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka emëruar drejtorët e rinj të drejtorive komunale, të cilët do ta përbëjnë kabinetin e...

Agim Bahtiri viziton Bekim Jasharin, i uron detyrën e kryetarit

Kryetari i rizgjedhur i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka vizituar kryetarin e ri të komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, me ç’rast e ka...

Ministrja Reshitaj: Këto janë shtatë projektet që do të realizohen në...

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Albena Reshitaj dhe zëvendësi i saj Fatmir Matoshi, janë pritur nga kryetari i Komunës, Agim Bahtiri, me ç’rast...

Kryetari i rizgjedhur, Agim Bahtiri bëri betimin para asamblesë komunale

Para këshilltarëve të rinj, mysafirëve të shumtë dhe të ftuarave të tjerë, në këtë seancë inauguruese përveç kryetarit Bahtiri dhanë betimin edhe këshilltarët e...

Drejtuesit e Bashkësisë Islame e uruan kryetarin Bahtiri për rizgjedhjen në...

Kryetari i Komunës, Agim Bahtiri, ka pritur kryetarin e Bashkësisë Islame të Mitrovicës, imamin Burim Veliu, me bashkëpunëtorë, të cilët fillimisht ia uruan atij...

Bahtiri e uron Pacollin, bisedojnë për rivitalizimin e Trepçës, zotohen se...

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës dhe Ministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në takim kryetarin e komunës...

Ekskluzive: Zbulohet pse Bahtiri e theu premtimin dhe hyri në koalicion...

Nënkryetari i AKR-së dhe kryetari i komunës së Mitrovicës para dy ditësh kishte thyer premtimin për mos hyrje në koalicion me PAN-in, pasi që...

Gazeta Online