6 C
Mitrovice, XK
6 December, 2019
Etiketimet Agim Bahtiri

Etiketim: Agim Bahtiri

Nënkryetari i AKR-së, Bahtiri: Albin Kurti i ka sjellë nënshkrimet e...

Kjo javë pritet të jetë vendimtare për koalicionin parazgjedhor LDK-AKR-Alternativa, për prishje të marrëveshjes së koalicionit apo për vazhdimin e bashkëpunimit të tyre. Kjo...

Sondazhi: Në Vushtrri fiton VV-ja, Klinë PDK-ja, Mitrovicë AKR-ja dhe Suharekë...

Kur kanë mbetur më pak se një muaj deri në fillimin e fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale, në rrjete sociale kanë filluar të bëhen...

Agim Bahtiri i bindur 100% se do të fitoj në Mitrovicë,...

Aleanca Kosova e Re i ka besuar Agim Bahtirit që të rikandidojë edhe për një mandat në Mitrovicë, ndonëse ky i fundit nuk e...

Kryetari Bahtiri nënshkroi kontratat për bursa për 105 studentë

Janë 105 studentë nga komuna e Mitrovicës, që kanë nënshkruar kontratat si përfitues të bursës komunale për këtë vit. Shuma e bursës së përfituar...

Pse u takuan Albin Kurti e Agim Bahtiri? (Foto)

Vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës pritet të mbahet ditën e hënë. Të gjitha subjektet politike janë vënë në lëvizje për ta...

Nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri flet për Labinot Tahirin: Nëse dëshiron...

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, vazhdon ende të përflitet në media që është një nga deputetët e mundshëm që mund të votojë për kandidatin e...

Bahtiri deri në mesnatë në terren, tregon se zjarri ka shkaktuar...

Një zjarr i madh dje ka shpërthyer në zonën e fshatrave Shupkovc e Kçiq të Mitrovicës, ku edhe përkundër përpjekjeve të mëdha të zjarrfikësve,...

Në Mitrovicë u mbajt Festivali i Ushqimeve Tradicionale

Qendra Rajonale për Trashëgimi Kulturore në Mitrovicë dhe OJQ “Mundësia”, kanë organizuar të mërkurën në objektin hotelier “Villa Vllahija”, në fshatin Vllahi të Shalës...

Inspeksioni i komunës e zë në vepër kompaninë e përpunimit të...

Të martën banorët e Lagjes së ”Boshnjakëve” dhe ”2 Korriku” në Mitrovicë, kanë protestuar për ajrin e ndotur, që sipas tyre po e shkaktojnë...

Fabrika e parë e ndërtuar në Zonën e Lirë Industriale do...

Kryetari i Komunës, Agim Bahtiri, i shoqëruar nga drejtori i Drejtorisë për infrastrukturë dhe Shërbime Publike, Besnik Beka, ka vizituar fabrikën e stiroporit që...

Gazeta Online