6 C
Mitrovice, XK
6 December, 2019
Etiketimet Agim Bahtiri

Etiketim: Agim Bahtiri

Bahtiri: Mitrovicën e gjeta me kriminel, e mbusha me pëllumba

Edhe pse gjatë fushatës parazgjedhore Agim Bahtiri nuk kishte premtuar që do ta mbushte Mitrovicën me pëllumba, ai thotë se si kryetar e ka...

Ja kandidati i LDK-së për kryetar të Mitrovicës

Safet Kamberi do të jetë kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Mitrovicës së Jugut. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosova vet...

Gjeneral Rrahman Rama dhe Enver Idrizi shpallen “Qytetar Nderi” të Mitrovicës

Në mbledhjen e 43-të me radhë, të rregullt, të Kuvendit të Komunës, që është mbajtur nën drejtimin e kryesuesit Bislim Imeri, këshilltarët kanë miratuar...

Komuna e Mitrovicës vazhdon aktivitetet pë riatdhesimin e patriotit Rexhep Mitrovica

Komuna e Mitrovicës vazhdon të jetë e angazhuar për kthimin e eshtrave në vendlindje të atdhetarit Rexhep Mitrovica, të cilët gjenden në varrezat e...

Pacolli: Do t`i mbështesim prodhuesit vendor, sepse ata krijojnë vende të...

Në kuadër të vizitave të rregullta tek prodhuesit vendor, Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i shoqëruar nga Kryetari i Mitrovicës, Agim...

Ky është kryetari i përbashkët i Kadri Veselit dhe Lulzim Bashës...

Mysafirët i radhës n’Kosovës Show ishte kryetari i Mitrovicës, i cili ka thënë se është kryetar i Kadri Veselit, pasi që lideri i PDK-së...

Bahtiri tregon se a do të rikandidoj për kryetar të Mitrovicës...

Mysafirët i radhës n’Kosovës Shoë ishte kryetari i Mitrovicës, i cili ka folur edhe mundësinë e rikandidimit për kryetar të komunës së Mitrovicës. Bahtiri ka...

Bahtiri e zbulon n’Kosovës Show, dita për të fillon në 5...

Mysafirët i radhës n’Kosovës Show ishte kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili tregoi se dita për të fillon në 5 ose maksimumi në...

Kryetari Bahtiri dënon incidentet e fundit, kërkon vazhdimin e punëve përreth...

Kryetari i Komunës, Agim Bahtiri e dënon ashpër incidentin që ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme, si dhe disa incidente ndëretnike të ditëve të...

Agim Bahtiri i tejkalon ndasitë politike, lutet për shëndetin e Bajram...

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri e bërë një gjest të veçantë për ish-kryeministrin Bajram Rexhepi, duke i tejkaluar ndasitë politike, pasi që...

Gazeta Online