12.3 C
Mitrovice, XK
31 May, 2020
Etiketimet Bajram Rexhepi

Etiketim: Bajram Rexhepi

Kjo është porosia e padëgjuar që Bajram Rexhepi i jep Kadri...

Kryetari i tanishëm i PDK-së, Kadri Veseli, në partinë që tani e drejton kishte aderuar zyrtarisht në nëntor të vitit 2012, në një ceremoni...

Reagimi i guximshëm i Bajram Rexhepit, paralajmëronte se në veri po...

Në natën mes të datës 3 dhe 4 shkurt të vitit 2000, në veriun e Mitrovicës u ekzekutuan dhjetë qytetarë shqiptarë, në mesin e...

Pamje të rralla: Oliver Ivanoviq ia puth dorën vajzës së Bajram...

Në këto pamje të rralla, arkiv e agjencionit të lajmeve Associated Press, të publikuara më 2015’ën, shihet se si Oliver Ivanoviq ia puthë dorën...

Mesazhi emocionues i bashkëshortes së Bajram Rexhepit

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të ndier Bajram Rexhepit, Shpresa, sot ka folur për herë të parë pas vdejkës së bashkëshortit. Shpersa përmes një shkrimi mjaft emocionues...

Vajza bën postim prekës, kështu dukej Bajram Rexhepi në radhët e...

Para një jave ka ndërruar jetë ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, i cili gjendej në gjendje kome për katër muaj. Vajza e tij, Vanesa,...

Miku i Bajram Rexhepit, zbulon diçka të pabesueshme (Foto)

Kirurgu Faik Bllata, që ka qenë edhe mik i afërt i ish-kryeministrit, Bajram Rexhepi ka thënë se është pikëlluar shumë kur ka marrë lajmin...

Bajram Rexhepi vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore!

Gjendja shëndetësore e ish – kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepit mbetet e pa ndryshuar edhe rreth tre muaj pas dërgimit të tij në Turqi...

Bajram Rexhepi del nga QKUK-ja, e nisin për shërim jashtë vendit

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, në këto momente ka dalë nga QKUK-ja dhe pritet që menjëherë të niset për shërim jashtë vendit, ku do...

Ish-kryeministri Rexhepi dërgohet për mjekim në Turqi

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, do të dërgohet në Turqi për rehabilitim pas sulmeve në tru të pësuara ditë më parë. Ditë më parë ish-kryeministri...

QKUK: Kjo është gjendja shëndetësore e Bajram Rexhepit

Gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi, vazhdon të jetë e rëndë. Për më shumë se një javë, Rexhepi gjendet nën shërbimin e mjekëve...

Gazeta Online