10.5 C
Mitrovice, XK
25 May, 2020
Etiketimet Baton Haxhiu

Etiketim: Baton Haxhiu

Shkelzen Gashi: Baton Haxhiu në fakt ishte punëtor i Stijoviqit, punëtorit...

Albin Kurti javën e kaluar e kishte akuzuar Baton Haxhiu se ka histori me Stanishiqin, përderisa drejtuesi i Klan Kosovës i kundërpërgjigj liderit të...

Baton Haxhiu: Albin Kurti ka përhapur një mentalitet si të Stanishiqit

Zhvendosja nga Politika në Organizatë dhe Rikthimi nga Organizata në Politikë. Gjatë intervistës në “Jeta në Kosovë”, Albin Kurti deklaroi se tashmë ka vërejtur se...

Morina-Haxhiut: Pasi që po kërkon transparencë, trego kush është pronar i...

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe drejtuesi i Klan Kosovës, Baton Haxhiu janë përfshirë në një debat të ashpër duke bërë akuza të...

Kështu presin në radhë për të bërë dush para emisionit gazetarët...

“Asnjë prezentues dhe moderator i Klan Kosovës, nuk guxon të hyjë në emision pa bërë dush”. Ky është urdhëri i prerë i Drejtorit Gjeneral...

Gazeta Online