14.7 C
Mitrovice, XK
1 June, 2020
Etiketimet Behgjet Pacolli

Etiketim: Behgjet Pacolli

Pas zhvillimeve të fundit, Behgjet Pacolli e autorizon Agim Bahtirin të...

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, sot e ka autorizuar zëvendësin e tij dhe njëherësh kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtiri, që të merret me udhëheqjen...

Gjuriq po planifikon të futet nesër ilegalisht në Kosovë, MPJ paralajmëron...

Drejtorit i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, për nesër në ora 10:00 ka planifikuar të hyj në Kosovë,...

Personalitetet tona të njohura që u ndanë nga gratë dhe partneret...

Dardan Molliqaj – Personaliteti i cili tash së voni ka braktisur gruan e tij, është Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Molliqaj është...

Bahtiri e uron Pacollin, bisedojnë për rivitalizimin e Trepçës, zotohen se...

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës dhe Ministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në takim kryetarin e komunës...

Ky është lajmi më i mirë për koalicionin LAA-VV prej përfundimit...

Koalicioni LAA e Lëvizja Vetëvendosje janë ofruar dhe po bisedojnë për programe. Ata po presin, siç thonë ata, dështimin e PAN’it për të krijuar...

Pacolli: Ikën edhe këta, ashtu siç erdhën – me intriga

Menjëherë pas rrëzimit të Qeverisë Mustafa, kanë ardhur shumë reagime nga personalitete të ndryshme në Kosovë. Ndër to është edhe reagimi i kryetarit të Aleanca...

Kush po planifikon ta vrasë Behgjet Pacollin? (VIDEO)

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, po ndjehet i kërcënuar. Ai ka marrë një porosi paralajmëruese për atentat të mundshëm nga Serbia. https://youtu.be/sR0-J7M9k7A    

Pacolli: Po përgatitet likuidimi im

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka njoftuar Policinë e Kosovës se e ka pranuar një mesazh nëpërmjet telefonit, në të cilin është përmendur ekzistimi...

Pacolli: Urime president, urime vëllai im

Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli e ka uruar Presidentin e zgjedhur të Shqipërisë, Ilir Meta, për të cilin ka thënë...

Pacolli: Politikat e gabuara e kanë sjellur Kosovën në krizë ekonomike

Në kuadër të vizitave nëpër Komuna, Presidenti i Aleancës Kosova e Re, i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij, ka vizituar sot qytetin e Pejës...

Gazeta Online