6.9 C
Mitrovice, XK
30 March, 2020
Etiketimet Burim Istrefi

Etiketim: Burim Istrefi

Trepça ka qenë dhe gjithmonë do të mbetet e Kosovës

Shkruan: Burim Istrefi Dje Gjuriq, sot Rakiq e pse jo nesër edhe Vuçiq japin deklarata se nuk heqin dorë lehtë nga Miniera Trepça. Nuk me habisin...

Gazeta Online