18.1 C
Mitrovice, XK
10 April, 2020
Etiketimet Dardan Molliqaj

Etiketim: Dardan Molliqaj

Personalitetet tona të njohura që u ndanë nga gratë dhe partneret...

Dardan Molliqaj – Personaliteti i cili tash së voni ka braktisur gruan e tij, është Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Molliqaj është...

Familjet e Atdhe Arifit dhe Egzon Halitit: Dardan Molliqaj nuk na...

Gjykata Themelore në Prishtinë muajin e kaluar i ka shpallur fajtorë deputetin e Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, si dhe tre aktivistët e tjerë të kësaj...

Videoja që tregon raportet e akullta të Albin Kurtit me Dardan...

Kanë filluar të dalin në pah përplasjet brenda anëtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe pakënaqësitë që ata i kanë me njëri tjetrin. Siç duket raportet në...

Gazeta Online