11 C
Mitrovice, XK
31 May, 2020
Etiketimet Ermal Kamberaj

Etiketim: Ermal Kamberaj

Familja e dorasit flet për Veriu.info, shpreh dhimbje dhe kërkon falje...

Përmes një reagimi të dërguar në redaksinë e portalit Veriu.info, familja e Sadik Bajramit, të dyshuarit për vrasjen e Ermal Kamberajt, ka shprehur dhimbjen...

Ermali u vra gabimisht, dikush tjetër ishte cak sulmi

Mitrovica u trondit të premten mbrëma, kur u dha lajmin se i riu Ermal Kamberaj u vra në vendin e tij të punës në...

Gazeta Online