-0.7 C
Mitrovice, XK
20 January, 2020
Etiketimet Goran Rakiq

Etiketim: Goran Rakiq

Zbulohet arsyeja pse Rakiq nuk po e hap urën

Të parët e Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri dhe Faruk Mujka, kanë thënë se nuk do të ketë negocim për çështjen e kufirit të...

Rakiq i bën thirrje komunitetit ndërkombëtar që të reagojë për deklaratën...

Kryetari i Mitrovicës Veriore, Goran Rakiq ka reaguar ndaj deklaratës së ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj i cili ka thënë se presidenti i zgjedhur...

Kryetari Bahtiri dënon incidentet e fundit, kërkon vazhdimin e punëve përreth...

Kryetari i Komunës, Agim Bahtiri e dënon ashpër incidentin që ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme, si dhe disa incidente ndëretnike të ditëve të...

Gazeta Online