Tuesday, March 2, 2021
Home Tags Kadri Veseli

Tag: Kadri Veseli

Bahtiri: Ne veç po e realizojmë planin për Mitrovicën, Kadri Veseli...

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se plani i Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli – ‘Për një Mitrovicë të re’, është një paraqitje...

Bahtiri i reagon Veselit: Publikoje projektin se si e ke ndarë...

Pas publikimit të një lajmi në RTK se Kadri Veseli e ka përgatitur një projekt për “Mitrovicën e re”, ku sipas televizionit publik thuhet...

Kjo është porosia e padëgjuar që Bajram Rexhepi i jep Kadri...

Kryetari i tanishëm i PDK-së, Kadri Veseli, në partinë që tani e drejton kishte aderuar zyrtarisht në nëntor të vitit 2012, në një ceremoni...

“KUSH MUND TA KUPTOJË KËTË FJALI NË PLATFORMËN E KADRI VESELIT?”

Profesorit të Sociologjisë në Universitetin e Prishtinës, Ibrahim Berisha, duket se i ka shkuar përtej komentimit politik, platforma e prezantuar sot nga kreu i...

Kërkesë zyrtare për hetim të SHIK-ut – Por cilat parti po...

Lëvizja Vetëvendosje për të tretën herë ka nisur mbledhjen e nënshkrimeve për formimin e Komisionit Hetimor ndaj SHIK-ut. Dy herët e para kjo kishte...

Aida Durguti e ‘tradhton’ Kadri Veselin, nuk e voton Demarkacionin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka dështuar ti siguroi dy vota nga deputetët e Vetëvendosjes për ta kaluar demarkacionin, siç premtoi ditë...

Kadri Veseli kishte raporte më të afërta me Adem Jasharin se...

Dy fotografi të papublikuara deri më tani, ku shihen komandanti i UÇK-së Adem Jashari, presidenti Hashim Thaçi dhe kryeparlamentari Kadri Veseli, kanë arritur sot...

Disfata e komandantëve, si hoqën dorë Thaçi e Haradinaj nga shfuqizimi...

I pari i shtetit Hashim Thaçi dhe shefi i ekzekutivit Ramush Haradinaj janë zmbrapsur pothuajse në të njëjtën kohë nga qëndrimi që kishin kundër...

Asambleistët, nëndegët dhe seksionet e PDK-së në Skenderaj i shkruajnë Kadri...

Asambleistët e PDK-së të "përjashtuar" nga Sami Lushtaku dhe kryetarët e nëndegëve  dhe seksioneve të Skenderajt i janë drejtuar kryetarit Kadri Veseli dhe Kryesisë...

Liderët kosovarë mund të izolohen, kjo është arsyeja

Shfuqizimi i Ligjit për Gjykatën Speciale, si dhe moskalimi i Demarkacionit me Malin e Zi, në kundërshtim me kërkesat e vazhdueshme të aleatëve ndërkombëtarë...

Të Fundit

Më të lexuarat