Takim i papritur i PAN-it me Vetëvendosjen! (FOTO)

Sonte në ahengun e organizuar nga këngëtari i njohur, Meda me rastin e synetisë së djemeve të tij të pranishëm janë edhe deputetët nga radhët e VV-së, Shpend Ahmeti e Rexhep Selimi, e në anën tjetër Rasim Selmanaj i AAK-së si dhe Milaim Zeka i Nisma-s për Kosovën. 

Lajmin e ka bërë të ditur, Milaim Zeka i cili përmes një postimi në Facebook , duke bërë shaka ka shkruar se as sonte nuk po munden me i arrit votat.

Ja postimi i plotë i Milaim Zekës:

Edhe sonte kemi ra ne hall: dy me dy! Nuk po i kemi votat. Rexhes po i tham hajde me ne, Shpendi po thote duhet me mendu, Rasimi po ju thote s keni çka me mendu, une po ju them qysh po e shoh Ramushin te gezueshem, garant i ka siguru numerat…
Te gjithe po knaqemi te Meda ne Feste familjare

SHPËRNDAJE