Tayna e “përzien” shumë, prej “a bon me fol, deri tek “edhe sonte bajrak ner qika ooo”

Reperja Tayna ka lansuar këngën e saj më të re “Kce”

“A bon me fol” dhe një pjesë këngës “konagjeqi” janë pjesë e këngës më të re të Taynas.

“Kce” është projekti i ri i Taynas, ku në qendër të videos ka një party interesant, por ka edhe mishmash të madh në tekst ku pos fjalëve anglisht përdoren edhe fjalë spanjisht.

Natyrisht, pjesa më interesante është moment kur Tayna ka ftuar personazhin që u bë hit viral në Kosovë, “A bon me fol”, Besim Hajren, ndërkaq reperja problematike duket bukur në këtë video e cila është bërë me një regji intersante nga Valon Aziri.

Kënga është prodhuar nga tashmë partneri kryesor i Taynas në muzikë, Cricket. /GazetaExpress/