Tayna ironizon keq me Rinën në videoklip, i bën diss direkt!

Tayna sapo publikoj këngën e saj me të re  ‘Pow Pow’, shkruan GazetaBlic.

Tashmë po dihet raporti i Taynës me Rinën, të cilat po i shfaqin ‘luftë’ njëra tjetrës në rap-music.

Tayna, në këngën e  fundit të sapo publikuar ka një tekst thumbues pothuajse për të gjitha konkurrentet e saj.

Por sipas skenave në videoklip siç duket ajo me në ‘beef’ është me Rinën.

Për dallim nga herët e kaluara ku Tayna ka thumbuar vetëm në tekst Rinën, ajo kësaj radhe e ka shfaqur atë në videoklip.

Është pikërisht një vajzë me flokë të zinj, dhe që në pamje të parë duket si Rina, këtë e kanë komentuar edhe fansat e saj.

Shikojeni foton:

Se si do reagojë Rina lidhur me këtë, mbetet të presim dhe të shohim./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE