Tayna me mëngjes, me linjat para pasqyrës ‘çmend’

Rep-artistja, Tayna pas angazhimeve me projekte e një pas njëshme që solli gjatë sezonit veror dhe koncerteve të shumta tashmë ka filluar pushimet.

Pas një vere të stërngarkuar në trojet shqiptare, Tayna është nisur drejt Amerikës ku po qëndron prej disa ditësh.

Tayna ka publikuar vazhdimisht imazhe dhe video në llogarinë e saj në ‘Instagram’, derisa nuk ka harruar t’i ekspozoj linjat e saj seksi.

Me një fotografi para pasqyrës, Tayna e veshur në të shkurta dukej tejet joshëse dhe ‘bombastike’ duke ekspozuar këmbët e gjata dhe belin e hollë.

Ndryshe, ‘Bye Bye’ në bashkëpunim me Dafina Zeqiri është projekti i fundit i Taynas./Indeksonline/

SHPËRNDAJE