Tayna, reperja shqiptare që po mahnit të gjithë me linjat seksi?!

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna momentalisht është në fokus të mediave rozë.Edhe pse ka pak kohë që ka bërë debutimin në tregun muzikor Tayna ka arritur të fitojë zemrën e shumë nga publikut shqiptar.

Përpos zërit unik, reperja Shala shquhet edhe për linjat trupore bombastike që lirshëm mund të thuhet se është konkurente e artisteve të reja.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, së cilës nuk i mungojnë as ato provokuese.

Më poshtë lajmi.net ju sjell disa imazhe seksi të Taynës të cilat thjesht ju lënë pa mend me fizikun e mrekullueshëm.

E nga ana tjetër dy projektet e saj “Columbiana” dhe “Shqipe”, janë pritur mjaft mirë nga publiku./lajmi.net/

SHPËRNDAJE