Tayna shfaqet joshëse

Tayna duket tejet atraktive në imazhin e fundit.

Tayna para disa orësh ka publikuar një imazh në profilin e saj në Instagram me të cilin ka joshur ndjekësit e saj të cilët nuk janë më pak se një milionë.

Reperja e cila po tërheq vëmendjen e yjeve të futbollit me këngët e saj, është shfaqur duke bërë zgjatje, dhe me një veshje sportive ajo duket shumë hot.

Ndryshe, shumë shpejt pritet të fillojnë punimet për një duet mes Taynës dhe Mozzik ka bërë të ditur menaxheri i këngëtares.

SHPËRNDAJE