Tayna si përherë, me dukjen atraktive vëmendjen rrëmben

Tayna është tashmë një prej artisteve më të suksesshme vendore.

Ajo brenda një kohë të shkurtër është bërë një prej emrave më të lakuar në media.

Reperja e njohur përveç zërit të saj, shumë hiteve dhe koncerteve të një pas njëshme, Tayna është edhe një femër seksi.

Ajo shfrytëzon rasti që në secilën paraqitje të tregoj asetet e saj ‘përvëluese’ dhe këtë e bëri edhe së fundi.

Tayna u shfaq në një veshje provokuese, me grim profesional dhe plotë glamur teksa në sy binte gjoksi i saj atraktiv.

Ndryshe, ajo dukej si përherë në top-formë./Indeksonline/

SHPËRNDAJE