Të pasmet e Taynas do ju bëjnë të harroni Kim Kardashianin

Reperja shqiptare, Tayna perveç talentit që ka, komentohet mjaft shumë edhe për pamjen e jashtme.

Ajo i kushton rëndësi të veqantë fizikut të saj, dhe arrin qe gjithmonë ta ketë në supërformë.

E veshur me trenerka, para pasqyre Tayna tregon linjat hot, e sidomos të pasmet që do ju bëjnë të harroni edhe Kim Kardashianin.

Së fundi ajo ka lansuar edhe një freestyle, ku në YouTube numëron mbi një milionë shikime.

SHPËRNDAJE