Të pasmet e tonifikuara në plan në plan të parë/ Wanda Nara ‘djeg’ rrjetin

Kështu e ka titulluar foton e publikuar së fundmi Wanda Nara.

Gruaja dhe njëkohësishtë agjentja e Mauro Icardit shfaqet shumë sensuale në dush.

Ajo ka vënë të pasmet e saja bombastike në plan të parë dhe kjo ka bërë që modelja të marr lum komentesh në foto.

Kujtojmë që Wanda Nara është dhe nëna e 5 fëmijëve: 3 nga martesa e saj e parë me Maxi Lopez dhe 2 me ish sulmuesin e Interit dhe tani i Paris Saint-Germain Maurio Icardi.

SHPËRNDAJE