Të përqafuar, Majlinda dhe Roani sjellin imazhin më të ëmbël për festat e fundvitit

U bë e njohur si e dashura e reperit, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Majlindën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme

Së fundi ajo ka publikuar disa foto së bashku me Roanin për festat e fundvitit.

E me këtë pamje ju lënë pa fjalë nënë e djalë./ORAinfo/