Të shtëna armësh në Prishtinë

Dy persona kanë njoftuar Policinë e Kosovës se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në rrugën “Hipokrati&Çlirimi” në Prishtinë.

“Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 7.62mm. Njësit policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Policia e Kosovës nuk ka dhënë detaje tjera, por as nuk ka bërë të ditur identitetin e të përfshirëve.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE