Të shtëna me armë në Mitrovicë, Policia e konfirmon rastin – dyshohet për një të plagosur

Para pak minutash në qendër të Mitrovicës një person dyshohet se ka shtënë disa herë me armë.

Një person dyshohet se ka marrë lëndime nga të shtënat dhe se akoma nuk dihet asgjë për gjendjen e tij.

Lajmin për të shtëna në Mitrovicë e ka konfirmuar edhe Avni Zahiti, zëdhënësi i Policisë, por pa dhënë shumë detaje, njofton Klan Kosova.

Dyshohet për një vrasje në Mitrovicë (VIDEO)

SHPËRNDAJE