Tërësisht e zhveshur, Kejvinës i dalin fotot e nxehta

Modelja bukuroshe, Kejvina Kthella nuk di të ndalet.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në një spektakël humori, ku dhuroi skena mjaft provokuese.

Bukuroshja ishte vendosur në një skeç si e dashura e “Pablo Escobar-it” dhe me pas dashurohet me “Laçjanin”, personazhin karakteristik të këtij spektakli.

Në një moment Kejvinës i duhet të ndërrohet dhe emisioni nuk i kurseu aspak publikut momentet kur modelja shfaqet totalisht e zhveshur.