Tërmetet ia mësyejnë sërish, Shqipëria dridhet në mbrëmje

Disa lëkundje të lehta janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë pasi është prekur nga një tërmet 2.9 i shkallës rihter.

Epiqendra ka qenë 7 kilometra larg Vorës dhe 22 kilometra larg Tiranës.

Këto lëkundje janë normale pas atij që ra më 26 nëntor.

SHPËRNDAJE