Teuta del bashkë me deputeten e njohur, të dyja si zonja të vërteta

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me Blerta Deliun dhe të dyja po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE